88DDC759-C7EC-40C6-908C-B669F2B39F14.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg 8C2805BB-A791-485B-AD32-255868F4AAB2.jpeg 07748CF9-93E1-460E-8C99-D2C1DADB724B.jpeg 73F38ADA-DDBB-4364-9ED1-E287AAD4A46D.jpeg F556C6E3-0F27-43FE-A58C-68AFD7D8E4A7.jpeg 089F2EA1-2F44-4AC1-938C-D471921EE751.jpeg 027C7010-47DF-44A2-B3E9-10D5D13E7533.jpeg 367B958B-236B-4421-AA7B-22F3CB4DE9F0.jpeg 0306A82A-9E38-4B1D-833A-474DA4BB55CD.jpeg 41246586-C8B0-41A6-81E8-83FF5030F3C4.jpeg 0D205C59-5A2F-409A-94FC-6FE26F5F2889.jpeg 1E069498-0197-4BED-ACC5-A49ADAA3E411.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg E9F2A584-6D13-41D1-83FD-31A2AE955CC7.jpeg FD3A43FD-7D71-48C3-BFD7-56B81EC4A570.jpeg CBAE0FDD-A714-4A30-A94C-B8F17C0F366E.jpeg 659C10BC-2E89-4C69-BD1E-EB09666F83B1.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg 2509E9FE-853D-4521-A359-D83FEA223F3C.jpeg BA33728E-53DB-405C-9B61-0C9EE7ADACBB.jpeg 209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg 08EA5E0E-B930-437A-85FD-CC11305F31F6.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg

Jeugd

Senioren

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - HC AMVJ MA1
12:45 - RABO
Thuis
Fluiten: Geert Wubben
MA2 - Almelo MA1
16:45 - RABO
Thuis
Fluiten: Wietske Faber en Annelot Weusthuis
MA3 - Almelo MA2
14:30
Uit
MA4 - Hardenberg MA1
14:45
Uit
MA5 - Bully MA6
17:15 - Driesprong
Thuis
Fluiten: Eveline Leijendekker en Sophie Rekers
Meisjes B
MB1 - HBS MB1
12:10
Uit
MB2 - EHV Enschede MB2
16:00
Uit
MB3 - Bully MB3
14:45 - RABO
Thuis
Fluiten: Titia Weusthuis en Coen Wissink
MB4 - EHV Enschede MB5
13:15 - Harrie
Thuis
Fluiten: Mertien Riepma en Loraine Sanders
MB5 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB5
15:15 - Harrie
Thuis
Fluiten: Floortje Wolf en Roos Kerssenberg
MB6 - Zutphen MB4
11:50
Uit
MB7 - Bully MB6
14:15
Uit
Meisjes C
MC1 - Union MC1
10:45 - RABO
Thuis
Fluiten: Patrick Willemsen en Xander Meijs
MC2 - Hattemse M.H.C. MC1
11:15 - Harrie
Thuis
Fluiten: Marc van Rijnsoever en Anouk de Bruijn
MC3 - EHV Enschede MC2
12:30
Uit
MC4 - Bully MC4
11:30 - Driesprong
Thuis
Fluiten: Mart Nijhuis en Levi Herik
MC5 - HHC Haackey MC3
13:00 - Veld4
Thuis
Fluiten: Jaden Boots en Jinke Wegdam
MC6 - Losser MC1
10:45
Uit
MC7 - Bully MC6
13:30 - Driesprong
Thuis
Fluiten: Olav ter Keurs en Livai Tjioe
MC8 - HC Gorssel/Epse Gorssel/ MC1
14:30
Uit
Meisjes D
MD1 - Bully MD1
08:45
Uit
MD3 - Almelo MD2
08:45 - RABO
Thuis
Fluiten: Rosa Kunst en Carice Althof
MD4 - Lochem MD1
09:15 - Harrie
Thuis
Fluiten: Anna ten Dam en Amy Tapper
MD5 - Bully MD5
11:00 - Veld4
Thuis
Fluiten: Laurens Uwland en Olivier Spieker
Meisjes E
M8E1 - Almelo M8E1
09:00 - Driesprong
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - Bully M8E4
08:45
Uit
ME1 - Bully M6E2
11:15
Uit
ME2 - DHV M6E3
10:15 - Driesprong
Thuis
ME3 - Apeldoorn M6E3
10:15 - Driesprong
Thuis
Meisjes F
MF1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MF2
09:00 - Veld4
Thuis
MF2 - EHV Enschede MF2
08:45
Uit
MF3 - Bully MF4
10:15
Uit
MF4 - Holten -Rijssen MF1MIX
09:00 - Veld4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens A
JA1 - HC Zwolle JA2
15:50
Uit
JA2 - Hardenberg JA1
17:00 - Harrie
Thuis
Fluiten: Casper Hartman en Jesse Meijerink
Jongens B
JB1 - HC Zwolle JB3
11:25
Uit
JB2 - Bully JB1
17:40
Uit
JB3 - HHC Haackey JB1
15:30 - Driesprong
Thuis
Fluiten: Paul Könings en Wietske Faber
Jongens C
JC1 - Zutphen JC1
14:10
Uit
Jongens D
JD1 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JD1
09:00
Uit
Jongens E
J8E1 - EHV Enschede J8E1
09:00 - Driesprong
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JE2 - HHC Haackey J6E1
09:00 - Veld4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens F
JF1 - EHV Enschede JF1
08:45
Uit
Overig
G1 - AMHC Upward G2
10:55
Uit
G2 - HC Zwolle G1
10:30 - Driesprong
Thuis
JE1Mix - Bully J6E1
11:15
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten