659C10BC-2E89-4C69-BD1E-EB09666F83B1.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg 2509E9FE-853D-4521-A359-D83FEA223F3C.jpeg 027C7010-47DF-44A2-B3E9-10D5D13E7533.jpeg 0306A82A-9E38-4B1D-833A-474DA4BB55CD.jpeg 88DDC759-C7EC-40C6-908C-B669F2B39F14.jpeg 08EA5E0E-B930-437A-85FD-CC11305F31F6.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg 0D205C59-5A2F-409A-94FC-6FE26F5F2889.jpeg 209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg FD3A43FD-7D71-48C3-BFD7-56B81EC4A570.jpeg 367B958B-236B-4421-AA7B-22F3CB4DE9F0.jpeg 73F38ADA-DDBB-4364-9ED1-E287AAD4A46D.jpeg 41246586-C8B0-41A6-81E8-83FF5030F3C4.jpeg CBAE0FDD-A714-4A30-A94C-B8F17C0F366E.jpeg 089F2EA1-2F44-4AC1-938C-D471921EE751.jpeg BA33728E-53DB-405C-9B61-0C9EE7ADACBB.jpeg 1E069498-0197-4BED-ACC5-A49ADAA3E411.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg F556C6E3-0F27-43FE-A58C-68AFD7D8E4A7.jpeg E9F2A584-6D13-41D1-83FD-31A2AE955CC7.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg 8C2805BB-A791-485B-AD32-255868F4AAB2.jpeg 07748CF9-93E1-460E-8C99-D2C1DADB724B.jpeg

Jeugd

Senioren

Junioren
junioren meisjes
MA1 - EHV Enschede MA1
16:00 - RABO veld
Fluiten:Geert Wubben
MA3 - MHC Almelo MA1
14:15 - RABO veld
Fluiten:Titia Weusthuis en Nienke Pierik
MA4 - GZG Hardenberg MA1
14:30 - Harrie Arendsen veld
Nog geen scheids. ingepland
MA5 - GoorseMHC MA1
16:15 - Harrie Arendsen veld
Nog geen scheids. ingepland
MB3 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB2
12:30 - RABO veld
Fluiten:Raquel Efdé en Else Hesselman
MB4 - HCHN MB2
12:45 - Harrie Arendsen veld
Fluiten:Jantien Wijnen en Anne Venema
MB7 - MHC Almelo MB3
14:45 - Driesprong veld
Fluiten:Zoë van de Zweerde en Isa ter Elst
MC1 - HC Ares MC2
10:45 - RABO veld
Fluiten:Patrick Willemsen en Lianne Koster
MC2 - MHC Almelo MC1
11:00 - Harrie Arendsen veld
Fluiten:Branko Oude Middendorp en Maarten Adolfsen
MC3 - EHV Enschede MC2
09:30 - Driesprong veld
Fluiten:Iris de Groot en Fabienne van Buuren
MC5 - HHC Haackey MC2
11:15 - Driesprong veld
Fluiten:Lynn Franke en Mijntje Ooms
MC8 - WMHC Avanti MC2
13:00 - Driesprong veld
Fluiten:Jet Steggink en Jasmijn Olde Heuvelt
MD1 - EHV Enschede MD1
09:00 - RABO veld
Fluiten:Júlia de la Motte en Sanne Meijerink
MD2 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MD2
09:15 - Harrie Arendsen veld
Fluiten:Danique Nolte en Lieke de Wit
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten