0D205C59-5A2F-409A-94FC-6FE26F5F2889.jpeg E9F2A584-6D13-41D1-83FD-31A2AE955CC7.jpeg 07748CF9-93E1-460E-8C99-D2C1DADB724B.jpeg 089F2EA1-2F44-4AC1-938C-D471921EE751.jpeg F556C6E3-0F27-43FE-A58C-68AFD7D8E4A7.jpeg FD3A43FD-7D71-48C3-BFD7-56B81EC4A570.jpeg 88DDC759-C7EC-40C6-908C-B669F2B39F14.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg 367B958B-236B-4421-AA7B-22F3CB4DE9F0.jpeg 027C7010-47DF-44A2-B3E9-10D5D13E7533.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg CBAE0FDD-A714-4A30-A94C-B8F17C0F366E.jpeg 8C2805BB-A791-485B-AD32-255868F4AAB2.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg 2509E9FE-853D-4521-A359-D83FEA223F3C.jpeg 209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg BA33728E-53DB-405C-9B61-0C9EE7ADACBB.jpeg 08EA5E0E-B930-437A-85FD-CC11305F31F6.jpeg 73F38ADA-DDBB-4364-9ED1-E287AAD4A46D.jpeg 41246586-C8B0-41A6-81E8-83FF5030F3C4.jpeg 1E069498-0197-4BED-ACC5-A49ADAA3E411.jpeg 0306A82A-9E38-4B1D-833A-474DA4BB55CD.jpeg 659C10BC-2E89-4C69-BD1E-EB09666F83B1.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg

Jeugd

Senioren

Junioren
Jongste Jeugd
junioren meisjes
MA1 - Hockeyclub AMVJ MA1
12:45 - RABO veld
Fluiten:Geert Wubben
MA2 - MHC Almelo MA1
16:45 - RABO veld
Fluiten:Wietske Faber en Annelot Weusthuis
MA5 - O.H.C. Bully MA6
17:15 - Driesprong veld
Fluiten:Eveline Leijendekker en Sophie Rekers
MB3 - O.H.C. Bully MB3
14:45 - RABO veld
Fluiten:Titia Weusthuis en Coen Wissink
MB4 - EHV Enschede MB5
13:15 - Harrie Arendsen veld
Fluiten:Mertien Riepma en Loraine Sanders
MB5 - Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB5
15:15 - Harrie Arendsen veld
Fluiten:Floortje Wolf en Roos Kerssenberg
MC1 - Union MC1
10:45 - RABO veld
Fluiten:Patrick Willemsen en Xander Meijs
MC2 - Hattemse M.H.C. MC1
11:15 - Harrie Arendsen veld
Fluiten:Marc van Rijnsoever en Anouk de Bruijn
MC4 - O.H.C. Bully MC4
11:30 - Driesprong veld
Fluiten:Mart Nijhuis en Levi Herik
MC5 - HHC Haackey MC3
13:00 - Veld 4
Fluiten:Jaden Boots en Jinke Wegdam
MC7 - O.H.C. Bully MC6
13:30 - Driesprong veld
Fluiten:Olav ter Keurs en Livai Tjioe
MD3 - MHC Almelo MD2
08:45 - RABO veld
Fluiten:Rosa Kunst en Carice Althof
MD4 - Lochemse Hockey Club MD1
09:15 - Harrie Arendsen veld
Fluiten:Anna ten Dam en Amy Tapper
MD5 - O.H.C. Bully MD5
11:00 - Veld 4
Fluiten:Laurens Uwland en Olivier Spieker
Jongste Jeugd meisjes
M8E1 - MHC Almelo M8E1
09:00 - Driesprong veld
Nog geen scheids. ingepland
MF4 - Hockeyclub Holten Rijssen -Rijssen MF1MIX
09:00 - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
junioren jongens
JA2 - GZG Hardenberg JA1
17:00 - Harrie Arendsen veld
Fluiten:Casper Hartman en Jesse Meijerink
JB3 - HHC Haackey JB1
15:30 - Driesprong veld
Fluiten:Paul Könings en Wietske Faber
Jongste Jeugd jongens
J8E1 - EHV Enschede J8E1
09:00 - Driesprong veld
Nog geen scheids. ingepland
JE2 - HHC Haackey J6E1
09:00 - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten