659C10BC-2E89-4C69-BD1E-EB09666F83B1.jpeg 41246586-C8B0-41A6-81E8-83FF5030F3C4.jpeg 367B958B-236B-4421-AA7B-22F3CB4DE9F0.jpeg 0D205C59-5A2F-409A-94FC-6FE26F5F2889.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg 1E069498-0197-4BED-ACC5-A49ADAA3E411.jpeg 8C2805BB-A791-485B-AD32-255868F4AAB2.jpeg 027C7010-47DF-44A2-B3E9-10D5D13E7533.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg CBAE0FDD-A714-4A30-A94C-B8F17C0F366E.jpeg 2509E9FE-853D-4521-A359-D83FEA223F3C.jpeg 08EA5E0E-B930-437A-85FD-CC11305F31F6.jpeg FD3A43FD-7D71-48C3-BFD7-56B81EC4A570.jpeg BA33728E-53DB-405C-9B61-0C9EE7ADACBB.jpeg 209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg E9F2A584-6D13-41D1-83FD-31A2AE955CC7.jpeg 73F38ADA-DDBB-4364-9ED1-E287AAD4A46D.jpeg 88DDC759-C7EC-40C6-908C-B669F2B39F14.jpeg F556C6E3-0F27-43FE-A58C-68AFD7D8E4A7.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg 089F2EA1-2F44-4AC1-938C-D471921EE751.jpeg 0306A82A-9E38-4B1D-833A-474DA4BB55CD.jpeg 07748CF9-93E1-460E-8C99-D2C1DADB724B.jpeg

Jeugd

Senioren

Organisatie

Bestuur Mail
Annemieke Beunk Voorzitter (interim)
Stefan Dirks Penningmeester
Yda de Rooij Secretaris
Annemieke Beunk Technische zaken
Eric Wolkotte Technische zaken
Mathieu te Morsche Accommodatie
Robert Veldhuis Algemeen Lid
Voorzitter (interim) Mail
Vertrouwenspersonen Mail
Henk-jan Hoekman Algemeen Lid
Marielle Hegeman - Eijkelkamp Algemeen Lid
Secretariaat Mail
AVG Mail
Yda de Rooij AVG /fotoprotocol
Beheer social media Mail
Yda de Rooij Beheer Facebook, Instagram, Youtube, linkedin
Gevonden voorwerpen Mail
Minke ten Bruggencate Manager GV
Margreet Binnendijk Manager GV
ICT commissie Mail
Hans-Peter Ponten Voorzitter (interim)
Eric Knuif Procedures/ Lisa
Yda de Rooij Procedures/ Lisa
Ledenadministratie Mail
Yda de Rooij Ledenadministratie
Oranje hockey Mail
Yda de Rooij Oranje Ambassadeur
Schoolhockey Mail
Yda de Rooij Algemeen Lid
Sportiviteit en Respecct Mail
Yda de Rooij SR-commissaris
Sportmedisch Mail
Albert ter Balkt Algemeen Lid
Coen Wissink Algemeen Lid
Barbara Postma - Rosens EHBO kist  Mail
Jacqueline Meijerink EHBO kist  Mail
Website Mail
Yda de Rooij Webmaster
Wedstrijdsecretariaat Mail
Marjolijn Homan Wedstrijdsecretaris jongste jeugd
Annelot Weusthuis Wedstrijdsecretariaat
Penningmeester Mail
Incasso Mail
Stefan Dirks Incasso
Karin van Dam Facturering leden
Kascommissie Mail
Henk Jansen Algemeen Lid
Dieke Kok Algemeen Lid
Sponsoring Mail
Jan Willem ter Molen Algemeen Lid
Pieter Oosterhuis Algemeen Lid
Technische zaken Mail
Activiteitencommissie Mail
Ellen Lammertink Secretaris
Narda Hendriks Penningmeester
Annemarie van der Steen Voorzitter  Mail
Algemene zaken Mail
Annemieke Beunk Voorzitter TC
Eric Wolkotte Technisch coördinator
Christiaan von Geldern Technisch Manager  Mail
Commissie Jongste jeugd Mail
Daphne Been - Emanuel Communicatie
Marjolijn Homan Communicatie
Marjolijn Homan Wedstrijdsecretaris jongste jeugd
Karin Beking Coördinator Meisjes
Ela van der Weerden Coördinator Jongens
Annemarie van der Steen Kaboutercompetitie
Daphne Been - Emanuel Proeftrainingen
Elftalcommissie (junioren) Mail
Karin van Dam Voorzitter (interim)
Karin van Dam Jongens A/B/C/D
Tanja Heeregrave Jongens A/B/C/D
Karin van Dam Meisjes A
Arjen Heeregrave Meisjes B
Tanja Heeregrave Meisjes C
Sanne Helder Meisjes D
Elftalcommissie (senioren) Mail
Karin van Dam Veteranen Dames/heren
Karin van Dam Dames/heren
G-Hockey commissie Mail
Marjolein Purmer Hoofdtrainer / coach
Lianne Koster Trainer / coach
Karin Esser- van der Holst Ouder
Anouk Pfeiffer Trainer / coach
Scheidsrechterscommissie Mail
Geert Wubben Voorzitter
Wietske Faber SR indeling zaterdag
Wietske Faber SR indeling zondag
Wietske Faber Backoffice
Titia Weusthuis Opleiding en SIO begeleiding
Jacco Robijn Scheidsrechters begeleiding
Geert Wubben CS+ opleider
Patrick Willemsen Algemeen Lid
Trainingscommissie Mail
Xander Meijs Voorzitter (interim)
Jurjen Matthijssen Opleidingen en beheer TIPS formulieren
Jurjen Matthijssen Trainingscoördinator
Fleur Leerkotte Trainerscontracten en declaraties
Paul Willems Algemeen Lid
Jamie de Haan Algemeen Lid
Eline Wennink Algemeen Lid
Trimhockey commissie Mail
Karin van Dam Algemeen Lid
Zaalhockey Mail
Xander Meijs Voorzitter
Paul Willems Algemeen Lid
Accommodatie Mail
Klussenclub Mail
Hans van Valkenhoef Algemeen Lid
Materiaalcommissie Mail
Cor Thielen Keepers kluizen  Mail
Hans van Valkenhoef Materiaalcommissaris
Sleutel commissie Mail
Yda de Rooij Algemeen Lid
Velden Mail
Yda de Rooij Veld reservering  Mail
Mathieu te Morsche Veldkeuring
Facilitaire zaken Mail
Barcommissie Mail
Sanne Helder Bar coördinator
Karin van Dam Bar coördinator
Kirsten Movig Bar coördinator
Annelot Weusthuis Bar coördinator
Teun Kuper Bar coördinator
Debby Leeflang Bar coördinator
Jacqueline Meijerink Bar coördinator
Robbert van Huizen Bar coördinator