209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg BA33728E-53DB-405C-9B61-0C9EE7ADACBB.jpeg 1E069498-0197-4BED-ACC5-A49ADAA3E411.jpeg E9F2A584-6D13-41D1-83FD-31A2AE955CC7.jpeg 41246586-C8B0-41A6-81E8-83FF5030F3C4.jpeg 0D205C59-5A2F-409A-94FC-6FE26F5F2889.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg 2509E9FE-853D-4521-A359-D83FEA223F3C.jpeg 08EA5E0E-B930-437A-85FD-CC11305F31F6.jpeg CBAE0FDD-A714-4A30-A94C-B8F17C0F366E.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg AA5DBB5F-846D-4C1B-AD21-A2EAF856B6E7.jpeg 8C2805BB-A791-485B-AD32-255868F4AAB2.jpeg 659C10BC-2E89-4C69-BD1E-EB09666F83B1.jpeg FD3A43FD-7D71-48C3-BFD7-56B81EC4A570.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg F556C6E3-0F27-43FE-A58C-68AFD7D8E4A7.jpeg 88DDC759-C7EC-40C6-908C-B669F2B39F14.jpeg 0306A82A-9E38-4B1D-833A-474DA4BB55CD.jpeg 027C7010-47DF-44A2-B3E9-10D5D13E7533.jpeg 07748CF9-93E1-460E-8C99-D2C1DADB724B.jpeg 089F2EA1-2F44-4AC1-938C-D471921EE751.jpeg 73F38ADA-DDBB-4364-9ED1-E287AAD4A46D.jpeg 367B958B-236B-4421-AA7B-22F3CB4DE9F0.jpeg

Jeugd

Senioren

Organisatie

Bestuur Mail
Annemieke Beunk Voorzitter (interim)
Stefan Dirks Penningmeester
Yda de Rooij Secretaris
Annemieke Beunk Technische zaken
Eric Wolkotte Technische zaken
Mathieu te Morsche Accommodatie
Patrick Willemsen Facilitaire zaken
Robert Veldhuis Algemeen Lid
Voorzitter (interim) Mail
Vertrouwenspersonen Mail
Henk-jan Hoekman Algemeen Lid
Marielle Hegeman - Eijkelkamp Algemeen Lid
Secretariaat Mail
AVG
Yda de Rooij AVG /fotoprotocol
Beheer social media Mail
Yda de Rooij Beheer Facebook, Instagram, Youtube, linkedin  Mail
ICT commissie Mail
Hans-Peter Ponten Voorzitter (interim)
Eric Knuif Procedures/ Lisa
Yda de Rooij Procedures/ Lisa
Ledenadministratie Mail
Yda de Rooij Ledenadministratie
Oranje hockey
Yda de Rooij Oranje Ambassadeur
Schoolhockey
Yda de Rooij Algemeen Lid  Mail
Sportiviteit en Respecct Mail
Yda de Rooij SR-commissaris  Mail
Sportmedisch Mail
Joost van der Ploeg Algemeen Lid
Coen Wissink Algemeen Lid
Barbara Postma - Rosens EHBO kist  Mail
Jacqueline Meijerink EHBO kist  Mail
Website
Yda de Rooij Webmaster
Wedstrijdsecretariaat Mail
Marcel Hak Wedstrijdsecretariaat
Marjolijn Homan Wedstrijdsecretaris jongste jeugd
Penningmeester Mail
Incasso Mail
Karin van Dam Facturering leden
Stefan Dirks Incasso
Kascommissie
Henk Jansen Algemeen Lid
Dieke Kok Algemeen Lid
Hein Bernelot Moens Algemeen Lid
Sponsoring Mail
Jan Willem ter Molen Algemeen Lid
Coen Hamers Algemeen Lid
Pieter Oosterhuis Algemeen Lid
Technische zaken Mail
Activiteitencommissie Mail
Ellen Lammertink Secretaris
Narda Hendriks Penningmeester
Annemarie van der Steen Voorzitter  Mail
Algemene zaken Mail
Annemieke Beunk Voorzitter TC
Christiaan von Geldern Algemeen Lid  Mail
Eric Wolkotte Technisch coördinator
Commissie Jongste jeugd Mail
Daphne Been - Emanuel Communicatie
Marjolijn Homan Communicatie
Deirdre Brandwagt-Bergink Wedstrijdsecretaris jongste jeugd
Marjolijn Homan Wedstrijdsecretaris jongste jeugd
Karin Beking Coördinator Meisjes
Ela van der Weerden Coördinator Jongens
Annemarie van der Steen Kaboutercompetitie
Daphne Been - Emanuel Proeftrainingen
Elftalcommissie (junioren) Mail
Karin van Dam Voorzitter (interim)
Karin van Dam Jongens A/B/C/D
Tanja Heeregrave Jongens A/B/C/D
Karin van Dam Meisjes A
Arjen Heeregrave Meisjes B
Tanja Heeregrave Meisjes C
Sanne Helder Meisjes D
Elftalcommissie (senioren) Mail
Karin van Dam Veteranen Dames/heren
Karin van Dam Dames/heren
G-Hockey commissie Mail
Femke van Eijzeren Trainer / coach
Karin Esser- van der Holst Ouder
Marjolein Purmer Hoofdtrainer / coach
Robert Wolters Ouder
Scheidsrechterscommissie Mail
Geert Wubben Voorzitter
Wietske Faber SR indeling zaterdag
Wietske Faber SR indeling zondag
Wietske Faber Backoffice
Titia Weusthuis Opleiding en SIO begeleiding
Jacco Robijn Scheidsrechters begeleiding
Geert Wubben CS+ opleider
Trainingscommissie Mail
Xander Meijs Voorzitter (interim)
Jurjen Matthijssen Opleidingen en beheer TIPS formulieren
Jurjen Matthijssen Trainingscoördinator
Fleur Leerkotte Trainerscontracten en declaraties
Paul Willems Algemeen Lid
Jamie de Haan Algemeen Lid
Eline Wennink Algemeen Lid
Trimhockey commissie Mail
Karin van Dam Algemeen Lid
Zaalhockey Mail
Xander Meijs Voorzitter
Paul Willems Algemeen Lid
Accommodatie Mail
Kledingdepot
Marjolijn Lutke Holzik Algemeen Lid
Klussenclub Mail
Hans van Valkenhoef Algemeen Lid
Materiaalcommissie Mail
Hans van Valkenhoef Materiaalcommissaris
Lianne Koster Keepers kluizen  Mail
Sleutel commissie Mail
Yda de Rooij Algemeen Lid  Mail
Velden Mail
Yda de Rooij Veld reservering  Mail
Mathieu te Morsche Veldkeuring
Facilitaire zaken Mail
Barcommissie Mail
Patrick Willemsen Barbeheer