77894058-03AC-400F-9DF1-4B0C3CF930A7.jpeg 3559047E-27FA-48D3-AAB0-E0843416DBAA.jpeg C7DBC2BD-48D8-48DE-B30A-B184DCE11C5A.jpeg 24042A7E-9D0B-4D6B-B070-ED6B17B7A561.jpeg 7E294F79-CB4B-432A-A784-F3BDFF929302.jpeg 3F3E14C3-8BB8-4E09-969E-C2DBFFC9E92C.jpeg 4A20C987-D1C2-40FE-9AB8-D5982AFF4284.jpeg 539F85F7-FFA6-40D2-82D7-AA8CB07F53A4.jpeg 975B43CF-1DB5-4D71-B320-AE83BDBB274F.jpeg C1CC3B97-0671-40F8-8F85-A351DB2874EC.jpeg B4F0C938-4ADB-4506-9C97-0BC5515B5FB1.jpeg A8BC3B38-E547-4F49-9449-AFE11C927675.jpeg 9AAA165B-7C58-4E04-8C5D-F2A7757874B3.jpeg 6303FA4C-98F6-456B-AE74-4329ADD8F584.jpeg 10D16896-716F-4418-A797-CFC918F8BE56.jpeg 78BF934E-1F6A-4DD6-B451-43E330A7501A.jpeg 04EE91BF-604A-43C7-BBDC-884FBB17004C.jpeg B8D2688C-E955-4289-BDAB-DB29541A068C.jpeg 2845F578-A9A5-4E21-A627-43C784E1F0E5.jpeg 16A6A5DE-AFCA-4738-86C2-487880930E60.jpeg 0DA15D80-B7B0-4351-92D5-72AD6188370B.jpeg BEC03834-D8A9-4DF2-B87A-1B97305042B8.jpeg 2447A162-D755-451A-A50B-A520C3C242AF.jpeg 209A5C70-1533-4FD6-8F7A-7DC35F074FE4.jpeg D4BFCF6E-96D1-4C4B-BCE3-8381B1DB40FE.jpeg 502BFFDA-D399-44E0-8B50-BB0065E905E7.jpeg F7D1244E-B541-4CD2-AB3A-56467D4A59E1.jpeg 000794F7-0CFF-4834-AD25-257A662C14F2.jpeg

Jeugd

Senioren

Dit schema loopt van 24-2-2024 t/m 27-4-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MO12-2 Frank Krabbenbos
Gideon Virginia
Driesprong
17:00 - 18:00 MO12-3 Frank Krabbenbos
Gideon Virginia
Driesprong
17:00 - 18:00 MO12-4 Frank Krabbenbos
Gideon Virginia
Driesprong
17:00 - 18:30 MO14-1 Jurjen Matthijssen Impack - AB
17:30 - 19:00 JO12-1 Lianne Koster Harrie - AB
17:45 - 19:00 MO18-3 Raymond Pelupessy Impack - CD
18:00 - 19:00 MO16-3 Gideon Virginia Driesprong - CD
18:00 - 19:00 MO16-7 Frank Krabbenbos Driesprong - AB
18:30 - 20:00 JO16-1 Jeroen Brummer Harrie - CD
18:30 - 20:00 MO16-1 Jurjen Matthijssen Impack - AB
19:00 - 20:30 MO16-2 Sharjeel Minhas Impack - CD
19:00 - 20:00 MO16-4 Joyce Hofste Harrie - AB
19:00 - 20:00 MO16-5 Frank Krabbenbos Driesprong - AB
19:00 - 20:30 MO18-2 Gideon Virginia Driesprong - CD
20:00 - 21:30 JO18-1 Jurjen Matthijssen Impack - AB
20:00 - 20:45 Keepers Lieke de Wit
Manou van der Heijden
Harrie - CD Yannick, Casper, Matilde, Marre
20:00 - 21:30 MO18-1 Christiaan von Geldern Harrie - AB
20:00 - 21:00 MO18-4 Frank Krabbenbos Driesprong - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Maandag Gideon Virginia Driesprong - CD
20:45 - 21:30 Keepers Lieke de Wit
Manou van der Heijden
Harrie - CD Lieke, Marise, Manou, Jolein
21:15 - 22:00 Keepers Harrie - CD Pepijn, Daniella,
21:30 - 22:00 Keepers Cor Thielen Harrie - CD
22:00 - 22:15 Trainingsgroep Harrie
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JO10-1 Bendt Kuiphuis Harrie - AB
16:30 - 18:00 JO12-1 Frank Krabbenbos Harrie - AB
16:30 - 17:30 MO10- Training Bram Jansen Driesprong
16:30 - 17:30 MO10-1 Juliët Binnendijk
Jurjen Matthijssen
Sanvali Ardjoen
Driesprong
16:30 - 17:30 MO10-2 Krijn Homan Driesprong
16:30 - 17:30 MO10-3 Pien Christenhusz Driesprong
16:30 - 17:30 MO10-4 Jente Roelofs Driesprong
16:30 - 18:00 MO12-1 Caro Brugman Harrie - CD
16:45 - 17:30 Keepers Lieke de Wit
Manou van der Heijden
Julia Dirks
Impack - CD Jongste Jeugd
17:30 - 19:00 JO14-1 Bram Jansen Driesprong - AB
17:30 - 18:15 Keepers Julia Dirks
Lieke de Wit
Manou van der Heijden
Impack - CD O12 en O14
17:30 - 19:00 MO14-1 Jurjen Matthijssen Driesprong - CD
18:00 - 19:00 MO14-3 Frank Krabbenbos Harrie + A-jeugd
18:00 - 19:00 MO14-4 Sanvali Ardjoen Harrie + A-jeugd
18:00 - 19:00 MO14-5 Frank Krabbenbos Harrie + A-jeugd
18:15 - 19:00 Keepers Julia Dirks
Lieke de Wit
Manou van der Heijden
Impack - CD Wisselkeepers O16-O18
18:30 - 20:00 MO16-1 Koos de Rooij Impack - AB
19:00 - 20:30 JO16-1 Bram Jansen Driesprong - AB
19:00 - 20:30 MO14-2 Jurjen Matthijssen Harrie - AB
19:00 - 20:00 MO18-5 Frank Krabbenbos Harrie - CD
20:00 - 21:30 D2 Koos de Rooij Impack - AB
20:00 - 21:30 D30-1 Frank Krabbenbos Harrie - CD
20:00 - 21:30 D5 Frank Krabbenbos Harrie - CD
20:00 - 21:30 MO18-1 Christiaan von Geldern Impack - CD
20:30 - 21:30 D3 Bram Jansen Harrie - AB
20:30 - 22:00 H1 Paul Schulz Driesprong
20:30 - 22:00 JO18-1 Paul Schulz Driesprong
22:00 - 22:15 Trainingsgroep Impack
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Trimhockey Woensdag Jurjen Matthijssen Impack
16:00 - 17:00 Benjamins Jongens Jurjen Matthijssen
Suze Hovestad
Pien Lammertink
Sophie Tabois
Harrie - AB
16:00 - 17:00 Benjamins meisjes A Paul Schulz Harrie - AB
16:00 - 17:00 JO8-1-Mix Bob Mos Harrie - CD
16:00 - 17:00 JO9-1 Frank Krabbenbos Driesprong
16:00 - 17:00 MO7-1 mix Suze Hovestad
Jurjen Matthijssen
Harrie - AB
16:00 - 17:00 MO7-2 mix Suze Hovestad
Jurjen Matthijssen
Harrie - AB
16:00 - 17:00 MO8-1 Lotte Kleerebezem
Lieke de Wit
Harrie - CD
16:00 - 17:00 MO8-2 Harrie - CD
16:00 - 17:00 MO9-1 Gideon Virginia
Svedde Meijer
Driesprong
16:00 - 17:00 MO9-2 Matt Otte Driesprong
16:00 - 17:00 MO9-3 Suus van de Zweerde Driesprong
16:00 - 17:00 MO9-4 Norah Fisscher Driesprong
16:00 - 17:00 Trainingsgroep MO8 Harrie - CD
16:00 - 17:00 Trainingsgroep MO9 Driesprong
17:00 - 18:30 MO12-1 Sylke Kuiphuis Impack - CD
17:00 - 18:00 MO12-2 Jurjen Matthijssen Harrie - CD
17:00 - 18:00 MO12-3 Lieke de Wit
Suze Hovestad
Harrie - AB
17:00 - 18:00 MO12-4 Frank Krabbenbos Driesprong - AB
17:00 - 18:00 MO16-7 Gideon Virginia Driesprong - CD
18:00 - 19:00 MO16-3 Gideon Virginia Driesprong - CD
18:00 - 19:00 MO16-6 Frank Krabbenbos Driesprong - AB
18:00 - 19:00 MO18-3 Jurjen Matthijssen
Suze Hovestad
Harrie - AB
18:30 - 20:00 MO16-2 Sharjeel Minhas Impack - AB
19:00 - 20:30 D2 Gideon Virginia Driesprong - CD
19:00 - 20:00 DO25-2 Wouter Leferink Harrie - CD
19:00 - 20:00 DO25-3 Frank Krabbenbos Driesprong - AB
19:00 - 20:30 MO18-2 Gideon Virginia Driesprong - CD
19:00 - 20:00 MO18-4 Jurjen Matthijssen Harrie - AB
20:00 - 21:30 Trainingsgroep Harrie
20:00 - 22:00 D1 Tino Stoop Impack - AB
20:00 - 21:30 D4 Jurjen Matthijssen Harrie
20:00 - 21:30 H2 Frank Krabbenbos Driesprong - AB
20:00 - 21:30 H45-1 Hans Kieft Impack - CD
20:00 - 21:30 Twente/Goor H45-2-mix Impack - CD
20:30 - 21:30 DO25-1 Gideon Virginia Driesprong - CD
22:00 - 22:15 Trainingsgroep Impack
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JO10-1 Bram Jansen
Suze Huiskes
Driesprong
16:00 - 17:00 MO10- Training Driesprong
16:00 - 17:00 MO10-1 Jurjen Matthijssen
Sanvali Ardjoen
Driesprong
16:00 - 17:00 MO10-2 Krijn Homan Driesprong
16:00 - 17:00 MO10-3 Sanne Groote Wassink Driesprong
16:00 - 17:00 MO10-4 Svedde Meijer Driesprong
17:00 - 18:30 JO14-1 Bram Jansen Driesprong - AB
17:30 - 19:00 JO12-1 Henk Snijders Impack - CD
17:30 - 19:00 MO12-2 Sybrand Homan
Else Nijhof
Plien Nijhof
Harrie - AB
17:30 - 19:00 MO14-1 Jurjen Matthijssen
Sanvali Ardjoen
Impack - AB
18:30 - 19:30 Trainingsgroep G1 Marjolein Purmer Driesprong Bram, Marjolijn
18:30 - 19:30 Trainingsgroep G2 Marjolein Purmer Driesprong Bram, Marjolijn
18:30 - 19:30 Trainingsgroep G3 Marjolein Purmer Driesprong Bram, Marjolijn
19:00 - 20:30 JO16-1 Guus Grandiek
Jeroen Brummer
Impack - AB
19:00 - 20:30 JO18-1 Paul Schulz
Jurjen Matthijssen
Impack - CD
19:00 - 20:30 MO14-2 Sanvali Ardjoen
Henk Snijders
Harrie - AB
19:00 - 20:30 MO16-2 Henk Snijders Harrie - CD
19:30 - 21:00 MO16-1 Koos de Rooij Driesprong - AB
19:30 - 20:30 MO16-4 Bram Jansen Driesprong - CD
19:30 - 20:30 MO16-5 Bram Jansen Driesprong - CD
20:30 - 21:30 D5 Bram Jansen Driesprong - CD
20:30 - 22:00 H1 Paul Schulz Impack - CD
20:30 - 22:00 MO18-1 Christiaan von Geldern Impack - AB
22:00 - 22:15 Trainingsgroep Impack
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JO9-1 Frank Krabbenbos Harrie
16:00 - 17:00 MO9-1 Gideon Virginia
Iris Leidekker
Harrie
16:00 - 17:00 MO9-2 Jurjen Matthijssen
Suze Hovestad
Harrie
16:00 - 17:00 MO9-3 Suus van de Zweerde Harrie
16:00 - 17:00 MO9-4 Nova Haasewinkel Harrie
16:00 - 17:00 Trainingsgroep MO9 Harrie
17:00 - 18:30 MO12-1 Caro Brugman
Sylke Kuiphuis
Impack - CD
17:00 - 18:00 MO14-3 Jurjen Matthijssen
Suze Hovestad
Harrie - AB
17:00 - 18:00 MO14-4 Gideon Virginia Impack - AB
17:00 - 18:00 MO14-5 Frank Krabbenbos Harrie - CD
18:00 - 19:00 MO16-6 Jurjen Matthijssen
Suze Hovestad
Harrie - AB
18:00 - 19:30 MO18-2 Gideon Virginia Impack - AB
18:00 - 19:00 MO18-5 Frank Krabbenbos Harrie - CD
19:00 - 20:30 D2 Koos de Rooij Impack - CD
19:00 - 20:00 DO25-1 Frank Krabbenbos
Jurjen Matthijssen
Harrie Jurjen, Frank
19:00 - 20:00 DO25-2 Frank Krabbenbos
Jurjen Matthijssen
Harrie Jurjen, Frank
19:00 - 20:00 DO25-3 Frank Krabbenbos
Jurjen Matthijssen
Harrie Jurjen, Frank
19:30 - 20:30 D30-2 Driesprong - CD
20:00 - 22:00 Sevens Trainingsgroep Driesprong - AB En silvercup
20:00 - 22:00 D1 Tino Stoop Impack - AB
20:00 - 21:30 D3 Jurjen Matthijssen
Raymond Pelupessy
Harrie
20:00 - 21:30 D4 Jurjen Matthijssen Harrie
20:30 - 22:00 H2 Frank Krabbenbos Impack - CD Frank, Koos
20:30 - 22:00 H30-1 Impack - CD Frank, Koos
20:30 - 22:00 H45-1 Impack - CD Frank, Koos
20:30 - 22:00 Twente/Goor H45-2-mix Impack - CD Frank, Koos
22:00 - 22:15 Trainingsgroep Impack Bar